Všechno
Klíčová slova výrobku
Zadejte prosím účet e-mailové adresy
FR - 2203 - SFP Mini 1000M SFP Fast Ethernet Media Converter
Share to:

FR - 2203 - SFP Mini 1000M SFP Fast Ethernet Media Converter

- Černá US Plug (2-pólový)
363020701

0 Zákaznické recenze | Please refer to English description
25.82
  • DOPRAVA ZDARMA
    COD Toto zboží si můžete zakoupit na dobírku. Doporučení: Do své objednávky nepřidávejte zboží bez možnosti dobírky, jinak si nebudete moci zvolit dobírku jako typ platby.
    Přeprava mezi: Oct 24 - Oct 26, Odhadovaná doba přepravy: pracovní dny Zpracování objednávky může trvat několik dní. Po expedici ze skladu závisí doba přepravy (resp. dodávky) na zvoleném způsobu dopravy.
  • +
  • bezúročná Můžete se těšit maximálně z 0 bezúročných splátek a nesmíte využít tuto nabídku, když zadáváte objednávky na další výrobky
;   
Daňové údaje Cenová ochrana Zřeknutí se odpovědnosti za ceny Repair Warranty Report Item
likvidace zásob

Doporučené výrobky pro vás

Zákazníci, kteří si koupili tuto položku si také koupili

FR-2203-SFP je konvertor mini Ethernet 10/100/1000 Ethernet, který poskytuje cenově výhodnou vstupní konverzi médií mezi porty 10/100 / 1000Base-T a porty 10/100 / 1000Base-X. S jeho pevnou konfigurací jsou instalace pouze plug-and-play a dvoustupňový SFP port s možností výměny za provozu podporuje autosensing 10M, 100M nebo 1000M SFP transceivery. K dispozici je široká škála optických vysílačů SFP, které nabízejí celou řadu možností rozmístění přes multimode nebo single mode fiber. Tento Mini je ideálním řešením pro integraci vláken v prostředí Fast Ethernet i Gigabit Ethernet spolu s jeho malou velikostí, je to perfektní umístění, kde je prostor omezen.
Funkce

Main Funkce
● LED diody jednotky a portů umožňují rychlé informace o stavu
● Automatické vyjednávání
● Opraveno full duplex na vlákně
● Auto-MDI / MDIX
● Podpora LFP (Link Fault Pass-Through)
● Jumbo Frame (až 10240 bitů)
● DIP přepínač pro nastavení různých portů konfigurace10 / 100 / 1000Base-T a SFP portů 10/100 / 1000Base-X.

Specifikace

Rozměry a hmotnost

Hmotnost výrobku: 0,1500 kg
Velikost produktu: 9,00 x 7,00 x 2,00 cm / 3,54 x 2,76 x 0,79 palce
Hmotnost balení: 0,3000 kg
Velikost balíčku: 13,50 x 8,40 x 7,00 cm / 5,31 x 3,31 x 2,76 palců

Package Contents

obsah balení: 1 x vysílač, 1 x napájecí adaptér, 1 x anglická příručka
FR - 2203 - SFP Mini 1000M SFP Fast Ethernet Media Converter- Černá US Plug (2-pólový)
FR - 2203 - SFP Mini 1000M SFP Fast Ethernet Media Converter- Černá US Plug (2-pólový)
FR - 2203 - SFP Mini 1000M SFP Fast Ethernet Media Converter- Černá US Plug (2-pólový)

Může se vám líbit

Zákaznické recenze

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Napište recenzi

Získejte GB body! Buďte PRVNÍ, kdo napíše recenzi!

Otázky a odpovědi zákazníků

  • Vše
  • Informace o výrobku
  • Stav skladových zásob
  • Platba
  • O dopravě
  • Jiné

Buďte PRVNÍ, kdo se zeptá. Chcete GB body? Stačí napsat recenzi!

Buďte PRVNÍ, kdo se zeptá. Chcete GB body? Stačí napsat recenzi!

Buďte PRVNÍ, kdo se zeptá. Chcete GB body? Stačí napsat recenzi!

Buďte PRVNÍ, kdo se zeptá. Chcete GB body? Stačí napsat recenzi!

Buďte PRVNÍ, kdo se zeptá. Chcete GB body? Stačí napsat recenzi!

Buďte PRVNÍ, kdo se zeptá. Chcete GB body? Stačí napsat recenzi!

0 Otázky a odpovědi Zobrazit vše >

Sponzorované výrobky týkající se této položky

Vaše nedávno prohlížené položky

Viz personalizovaná doporučení

Nový zákazník? Začněte zde
Předprodejní servis